Zubné implantáty

Zuby sú našou charakteristickou črtou, preto ich stratu vnímame veľmi citlivo. Našťastie, poznáme efektívne riešenie, ktoré mení realitu štrbavého úsmevu na vzdialenú spomienku. Hovoríme o zubných implantátoch, malých titánových skrutkách, ktoré nahradia chýbajúci koreň zuba, na ktorý vytvoríme novú zubnú korunku alebo mostík.

Kvalitný zubný implantát
Pevný zubný implantát

ideálnym riešením pri náhrade jedného, viacerých alebo všetkých zubov. Majú 98% úspešnosť ujatia, ich zavedenie trvá iba pár minút, je úplne bezbolestné a výsledok je na nerozoznanie od ostatných zubov. Ak hľadáte zubné implantáty v Bratislave, ste na správnom mieste!

Zubné
implantáty

Náhrada jedného
alebo viacerých zubov.

Keď prídeme o jeden alebo viac zubov, šetrne a efektívne ich nahradíme sólo korunkami či mostíkom na zubných implantátoch. Ľahko a rýchlo sa zavádzajú, sú na nerozoznanie od ostatných zubov a pri správnej starostlivosť môžu vydržať celý život.

Pevné zuby
na implantátoch​

Celková rekonštrukcia zubov
na implantátoch All on 4, All on 6.​

Aj veľké rekonštrukcie úsmevu môžu byť neinvazívne, efektívne a pevné zároveň. Zubný mostík, ktorým nahradíme všetky zuby potrebujeme ukotviť iba na 4-6 zubných implantátoch. A to všetko vieme spraviť za 1 deň.

Najčastejšie otázky o zubných implantátoch

Ak chcete vedieť, aká je cena zubných implantátov, kto je vhodný kandidát na toto ošetrenie a či je možné zub nahradiť počas jednej návštevy, prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky našich pacientov.

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.