Povedali o nás

O našej práci by sme mohli hovoriť celé hodiny, ale úplne zbytočne, pretože to najdôležitejšie povedia pacienti. Prečítajte si ich skúsenosti, a ak sa chcete podeliť o tú svoju, napíšte nám referenciu.

referencie

Povedali o nás

O našej práci by sme mohli hovoriť celé hodiny, ale úplne zbytočne, pretože to najdôležitejšie povedia pacienti. Prečítajte si ich skúsenosti, a ak sa chcete podeliť o tú svoju, napíšte nám referenciu.

referencie

Chcela by som sa poďakovať skvelému tímu Kafka Dent. Hlavne, pánovi doktorovi Kafkovi, za dokonalú, profesionálnu prácu a ľudský prístup. Zuby sú nádherné, splnil sa mi sen. Vrelo odporúčam.

Katarína V.

Pani doktorka Kafková je podľa môjho názoru maximálne profesionálna z odbornej aj ľudskej stránky. Príjemne vystupuje voči pacientom (rodič/dieťa). Zároveň sú jej konzultácie efektívne a smerujú k novým zubom. Na každý problém nájde riešenie. Ak to bude potrebné, aj s ďalším dieťaťom budem navštevovať jej ambulanciu.

Zlatica K.

Spokojnosť. Profesionálny prístup pána doktora a sestričiek a skvelá dentálna hygienička, ktorá mi počas ošetrenia dala mnoho užitočných rád. Príjemné prostredie a úsmev na tvári.

Viktória V.

Pani doktorka mi pomohla vyriešiť môj problém s veľkým predkusom a dvomi prednými prekríženými zubami. Jej prístup bol veľmi ľudský a profesionálny. Návštevy v jej ambulancii pre mňa neboli nočnou morou, ako to býva vo väčšine prípadov, práve naopak, vždy som sa k nej tešila. Vedela som, že po každej návšteve som o krok bližšie k peknému úsmevu. Pani doktorka mi bude chýbať, ale prajem jej veľa takých spokojných pacientov, ako som ja.

Paula O.

Pani doktorka Daniela Kafková je úžasná. Vždy ochotná poradiť a pomôcť. Ďakujem jej za moju dcéru. Takých ľudí, ako je pani doktorka, je už veľmi málo. Odporúčam.

Katarína F.

Úžasný prístup pána doktora aj pani doktorky a veľmi milé sestričky. Sú profesionálni a ľudskí. Odporúčam ich všetkými desiatimi, človek pri nich zabudne na strach a paniku. Sú jednoducho TOP!

Miška M.

Pána doktora Kafku odporúčam všetkým, ktorí majú panický strach zo zubára. Je to veľký odborník, šikovný a milý. Pri práci má individuálny prístup a všetko mi do detailov vysvetlil...a ten výsledok – ÚŽASNÝ! Pracuje v špičkovo vybavenej ambulancii. Pán doktor Kafka, zo srdca vám za všetko ďakujem. Spolu s vašimi milými sestričkami ste pre mňa TOP lekár.

Darinka H.

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať tímu Kafka Dent. Pani doktorke Kafkovej - za skvelý prístup a profesionalitu pri vyrovnávaní zubov pomocou neviditeľného strojčeka Invisalign. Pánovi doktorovi Kafkovi, rovnako, za skvelý prístup a profesionalitu pri odstraňovaní zubného kameňa a dostavbe zlomeného zúbka. Všetky ošetrenia boli bezbolestné. Ste ten najlepší tím. Ďakujem.

Rastislav K.

Odviedli vynikajúcu prácu a zmenili mi život. Veľmi príjemný prístup. Odporúčam!

Dominik J.

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.