Vitajte v Kafka Dent

Sme špecializovaná zubná klinika v Bratislave, v ktorej plníme pacientom aj tie najtajnejšie a najodvážnejšie sny o krásnom a zdravom úsmeve. Nech robíme čokoľvek, vždy dbáme na profesionálny a vysoko estetický výsledok. Špecializujeme sa na estetické rekonštrukcie chrupu pomocou zubných implantátov. Okrem implantológie sme našli vášeň aj v ortodoncii. Denne pomáhame pacientom s výberom fixného alebo aktuálne veľmi populárneho – neviditeľného strojčeka na zuby Invisalign.

Sme mladí profesionáli a práca je pre nás láskou. Nech máme pred sebou akokoľvek náročný zákrok, na klinike prevláda pohoda a priateľská atmosféra. Neustále sa vzdelávame, vďaka čomu pacientov ošetrujeme najmodernejšími postupmi a s tou najkvalitnejšou technikou. Súčasťou kliniky je napríklad intraorálny skener, CT, mikroskop či vybavenie pre navigovanú implantáciu. Pacientom poskytujeme komplexné stomatologické služby pod jednou strechou.

Vieme, že ak je niečo rovnako dôležité ako profesionálna technika, tak je to ľudský prístup. Rozumieme strachu, dokážeme počúvať, odnaučili sme sa súdiť a naučili sme sa pomáhať. Ak ste v nás našli, čo ste hľadali, ste u nás srdečne vítaní.

S úsmevom, Kafka Dent

MUDr. MDDr. Mojmír Kafka

MUDr. MDDr. Mojmír Kafka

Stomatochirurg - implantológ

Predstavuje tú polovicu Kafka Dent srdca, ktorá sa špecializuje na estetickú stomatológiu, implantológiu a stomatochirurgiu. Všeobecné lekárstvo a titul MUDr. vyštudoval na 1. lekárskej fakulte Karlovej Univerzity v Prahe. Následne sa zameral na štúdium zubného lekárstva, ktoré úspešne ukončil získaním titulu MDDr. na Lekárskej fakulte Masarykovej Univerzity v Brne.

Prvé zručnosti z chirurgickej praxe zbieral na oddeleniach ortopédie a chirurgie. Jeho cit pre detail a estetiku ho postupne priviedol k estetickej stomatológii a implantológii. Skúsenosti získaval na zubných klinikách u nás aj v zahraničí. Absolvoval viacero študijno-pracovných pobytov, odborných stáží a školení v USA, Francúzsku, Nemecku, Rakúsku, Brazílii či v Tunisku. Je certifikovaný špecialista na dentoalveolárnu chirurgiu.

MUDr. Daniela Kafková

MUDr. Daniela Kafková

Ortodontistka

Je tou polovicou Kafka Dent srdca, ktorá ho dopĺňa v celok. Zubná lekárka a špecialistka s atestáciou v odbore ortodoncia (čeľustná ortopédia). Promovala s vyznamenaním na Univerzite Palackého v Olomouci, odkiaľ zamierila na špecializované štúdium v odbore ortodoncia v Brne. Vyznačuje sa nekonečnou túžbou po vedomostiach, preto jej ďalšie profesijné kroky viedli až do USA, kde absolvovala klinickú stáž u popredného svetového špecialistu v odbore ortodoncia – Dr. Ravindra Nandu na Univerzite v Connecticute.

Skúsenosti do svojho portfólia získavala postupne na ortodontických klinikách v Nemecku, Taliansku aj v Českej republiky. Jej dôslednosť a energia ju ženú neustále vpred a aj dnes sa aktívne vzdeláva. Špecializuje sa na ošetrenie pomocou neviditeľného strojčeka – Invisalign.

Kafka Dent vo fotografiách

Zubná klinika môže byť útulným miestom s priateľskou atmosférou. Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili ako doma.

Hľadáte zubnú kliniku v Bratislave, ktorá poskytuje
komplexné stomatologické služby pod jednou
strechou a pacienti sú v nej na prvom mieste?

Našli ste ju!

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.