O nás

Vytvorili sme pre vás miesto, kde sa v príjemnej atmosfére rodinnej zubnej kliniky stretnete s najkvalitnejšími službami, špičkovým technickým vybavením a výnimočným spektrom výkonov. Sme špecialisti na ošetrenie zubnými implantátmi, neviditeľným aj klasickým strojčekom, a celkové estetické rekonštrukcie úsmevu.

Pre Vaše pohodlie a bezpečné a precízne ošetrenie máme najmodernejšie vybavenie: mikroskop, intraorálny skener, CT prístroj a vybavenie pre navigovanú implantáciu a mnoho ďalších… pretože v KAFKA DENT na vás a vašom úsmeve záleží.

MUDr. MDDr. Mojmír Kafka

stomatochirurg

V práci sa venuje najmä estetickej stomatológii, implantológii a stomatochirurgii. Vyštudoval všeobecné lekárstvo na 1. lekárskej fakulte Karlovej Univerzity v Prahe s titulom MUDr. a zubné lekárstvo na Lekárskej fakulte Masarykovej Univerzity v Brne s titulom MDDr. Chirurgické zručnosti spočiatku získaval na oddeleniach ortopédie a chirurgie. Následne sa zameral na získavanie skúseností v estetickej stomatológii a implantológii v zubných klinikách na Slovensku a v Českej republike. Absolvoval viacero študijno-pracovných pobytov, odborných stáží a školení v USA, Francúzsku, Nemecku, Rakúsku, Brazílii, Tunisku, Českej republike a na Slovensku. Je certifikovaný špecialista na dentoalveolárnu chirurgiu.

MUDr. Daniela Kafková

ortodontistka

Je zubná lekárka – špecialistka s atestáciou v odbore ortodoncia /čelustná ortopédia/. Promovala na Univerzite Palackého v Olomouci v Českej republike s vyznamenaním. Absolvovala špecializačné štúdium v odbore ortodoncia v Brne. Absolvovala klinickú stáž v USA u popredného svetového špecialistu v odbore ortodoncia – Dr. Ravindra Nandu na Univerzite v Connecticute. Taktiež absolvovala viaceré stáže na ortodontických klinikách v Českej republike, Nemecku a Taliansku. Naďalej sa vzdeláva a absolvuje domáce a zahraničné stáže. Špecializuje sa aj na ošetrenie pomocou neviditeľných strojčekov – Invisalign.

Vitajte u nás

Myslíme na to, aby ste sa u nás cítili príjemne.

Hľadáte zubára,
ktorý sa postará o každý Váš problém
so zubami pod jednou strechou?

U nás ste správne

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.