ZUBNÉ IMPLANTÁTY

Slider

Kvalitné nemecké a švajčiarske zubné implantáty v Bratislave

Prišli ste o svoje zuby  a hľadáte pevnú, spoľahlivú náhradu na nerozoznanie od prirodzených zubov? Chcete získať sebavedomie a znovu sa bez obáv usmievať, zučastňovať sa na spoločenských aktivitách prípadne si pochutiť pri jedení vášho obľúbeného jedla? Riešením sú švajčiarske zubné implantáty, ktoré poskytujeme na našej klinike v Bratislave.

Zubné implantáty sú pevnou, prirodzenou a najvhodnejšiou náhradou stratených zubov. Je to náhrada koreňa chýbajúceho zubu, ktorý sa bezbolestne za niekoľko minút zavedie do kosti. U nás v ambulancii vieme na neho okamžite zhotoviť náhradu strateného zubu. Po vhojení implantátu za 3-4 mesiace sa v laboratóriu  zhotoví definitívna náhrada korunky zubu alebo celého zuboradia, ktorá sa s implantátom spojí. Môžeme tak riešiť náhradu jedného, viacerých alebo dokonca všetkých zubov tak, že sa nedá rozoznať, že zuby nie sú Vaše vlastné. Výhodou je, že pri nahradzovaní stratených zubov implantátom nemusíme brúsiť susedné zuby. V prípade že zuby nemáte, sú implantáty najlepšou možnosťou ako zhotoviť nové pevné a prirodzene krásne zuby.

5 dôvodov prečo sú zubné implantáty tak obľúbené:

1.Prirodzený vzhľad a pohodlný pocit pevných zubov

Implantáty a náhrady ktoré sú k nim pripevnené sú vytvorené tak, aby vyzerali, fungovali a aby ste ich cítili ako prirodzené, pevné zuby. Dávajú vám sebavedomie smiať sa, jesť a viezť spoločenské aktivity bez obáv ako vyzeráte, alebo že by Vám náhrady vypadli.

2. Dlhá životnosť a spoľahlivosť

S dodržiavaním správnej ústnej hygieny a doporučení zubného lekára zubné implantáty vydržia tak dlho ako iné klasické a kvalitne zhotovené zubné práce, s dobre predpovedateľným výsledkom.

3. Vysoká miera úspešnosti

Dobre naplánované a zavedené zubné implantáty, s dobrou starostlivosťou zo strany klienta všeobecne majú porovnateľnú alebo ešte lepšiu životnosť ako iné náhrady zubov. Navyše technológie ošetrenia zubnými implantátmi sa neustále zlepšujú a my ich pozorne nasledujeme – takže sa naďalej zlepšuje aj miera úspešnosti. V súčasnosti sa hovorí o 98% úspešnosti.

4. Zlepšená schopnosť jesť a hrýzť

Zubné implantáty sú ukotvené v čelusti alebo sánke ako prirodzené zuby. Náhrady na ne ukotvené sú tak pevné a umožňujú vám pohodlne jesť a hrýzť, bez obáv, že by vám náhrady vypadli.

5. Zachovanie štruktúry kosti a zpomalenie starnutia

Tým, že sú zubné implantáty ukotvené v čelusti alebo sánke ako prirodzené zuby, pôsobia na kosť stimulujúco a výrazne pomáhajú zachovať jej množstvo. Zabraňujú tak vstrebávaniu kosti ktoré následuje okamžite po ztráte zubov a spôsobuje znaky starnutia tváre.

Chceli by ste mať viac informácií o zubných implantátoch v Bratislave?

Kafka Dent – súkromná zubná klinika v Bratislave poskytuje svojim klientom špičkové zubné implantáty najvyššej kvality, kde k zákazníkom pristupuje s priateľským a profesionálnym prístupom. Jednoducho kliknite na tlačítko “MÁM ZÁUJEM” nižšie a my vás budeme kontaktovať, alebo nás neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo mailom pre ďalšie informácie.

zubné implantáty

Hodnotenie klientov

KAFKA DENT 4.9 / 5 stars stars stars stars stars (220 hodnotení)