All-on-4 a All-on-6 zubné implantáty

09.06.2023

All-on-4

All-on-6

Zubné implantáty

MUDr. MDDr. Mojmír Kafka
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka Stomatochirurg – implantológ
referencie
All-on-4
All-on-6
Zubné implantáty
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka Stomatochirurg – implantológ
referencie
Zubné implantáty All-on-4 a All-on-6 sú moderné a populárne metódy liečby, ktoré umožňujú pacientom s chýbajúcimi zubami získať nový úsmev a obnoviť funkčnosť ústnej dutiny. Tieto postupy sa líšia v počte použitých implantátov (zvyčajne 4 až 6 na jednu čelusť, podľa toho názov All on 4 alebo All on 6) a na väčšine kliník to môže mať vplyv aj na ich cenu.
All-on-4 a All-on-6 zubné implantáty

Aká je cena zubných implantátov All-on 4 a All-on 6?

Na klinike KAFKA DENT si uvedomujeme, že situácia sa množstvom faktorov, ktoré určujú cenu ošetrenia stáva pre pacientov neprehľadnou. Rozumieme že vašou prioritou pri zlyhávajúcom alebo bezzubom chrupe je mať nové pekné zuby a nie počet implantátov na ktorých držia. Preto sme stanovili fixnú cenu na počet 4 implantátov a chirurgické úkony ktoré sú pre spoľahlivé a bezbolestné zavedenie implantátov potrebné. Ak je vhodné zaviesť viac ako 4 implantáty, máte ich od nás grátis. Rovnako máme stanovené aj fixné ceny za protetické náhrady nahrádzajúce celé zuboradie ktoré su pomocou implantátov pevne ukotvené v čeľustnej kosti.

V tomto sme iní, ale napriek tomu sme vám chceli ukázať ako sa cena All-on-4 a All-on-6 na iných klinikách môže líšiť v závislosti od rôznych faktorov.

Jedným z hlavných faktorov je geografická poloha. Ceny sa môžu líšiť medzi krajinami a dokonca aj v rámci jednej krajiny. Napríklad vyspelé krajiny s vyššími nákladmi na zdravotnú starostlivosť môžu mať vyššie ceny oproti krajinám s nižšími životnými nákladmi. Z toho dôvodu sa stali populárne ošetrenia v rámci tzv. dentálneho turizmu. Je dobré mať ale na pamäti, že nejde len o samotné ošetrenie ale aj následnú starostlivosť a pravidelné kontroly, ktoré môžu byť v prípade absolvovania ošetrenia v zahraničí komplikované a tento postup je na každého zvážení. Nehovoriac o prípadoch ak sú potrebné prípadné úpravy alebo opravy, riešiť to na diaľku nie je ideálne.

Ďalším faktorom je renomé a skúsenosti zubného lekára alebo zubnej kliniky. Skúsený a uznávaný zubný lekár s dobrým renomé si môže účtovať vyššie ceny, pretože má bohaté skúsenosti a odborné znalosti. Súčasne je dôležité zohľadniť aj kvalitu použitých materiálov. Kvalitné implantáty a protetické zuby môžu mať vyššiu cenu, ale môžu poskytnúť dlhodobý a stabilný výsledok.

Jedinečný prístup a technika ukotvenia All-on-4 a All-on-6 implantátov

Vplyv na cenu môže mať aj rozsah individuálnych potrieb pacienta. V niektorých prípadoch môže byť potrebné predchádzajúce ošetrenie, ako napríklad extrakcia zubov, ošetrenie mäkkých tkanív úst alebo regenerácia kosti, čo môže na iných klinikách zvýšiť celkové náklady. U nás, na klinike KAFKA DENT, využívame jedinečný prístup a techniku ukotvenia implantátov, kedy vieme zaviesť implantáty aj v prípade nedostatku kosti, kde by sa predtým vyžadovalo jej doplnenie, a nasadiť na zavedené implantáty predom individuálne pripravené nové pevné zuby v ten istý deň. Výrazne sa tým celý proces získania nových zubov na implantátoch zrýchli do jednej návštevy a znížia sa celkové náklady na ošetrenie bez kompromisov na kvalite a životnosti vášho nového úsmevu.

Snažíme sa zjednodušiť a sprehľadniť všeobecné pravidlo, že ceny All-on-4 a All-on-6 sú stanovené veľmi individuálne, líšia sa od prípadu k prípadu a k určeniu definitívnej ceny je potrebné často absolvovať konzultáciu viacerých zubných lekárov.

Nové zuby na implantátoch pomocou metódy All-on-4 alebo All-on-6 vám okrem estetických výhod poskytne trvalé riešenie, ktoré zlepšuje funkčnosť ústnej dutiny a majú výrazne pozitívny vplyv na vaše sebavedomie a celkovú kvalitu a radosť zo života.

Chceme aby toto ošetrenie bolo dostupné pre čo najviac ľudí, preto ponúkame aj financovanie nových zubov na implantátoch prostredníctvom našich finančných partnerov

Ak vás trápi stav zubov, objednajte sa na odbornú konzultáciu online – prostredníctvom formulára alebo telefonicky na čísle +421 949 399 006. Spolu nájdeme riešenie šité na mieru práve vám.

Máte záujem


sa objednať?

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.