Nové zuby - spokojnosť, zdravie a sebadôvera

Nové zuby - spokojnosť, zdravie a sebadôvera

5.2.2021
Zubár v Bratislave
Nové zuby
Zdravé zuby
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka Stomatochirurg – implantológ
referencie
Zubár v Bratislave
Nové zuby
Zdravé zuby
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka Stomatochirurg – implantológ
referencie

Úsmev je prejavom tých najkrajších a najintenzívnejších emócií – radosti, šťastia, lásky či spokojnosti. Aj napriek tomu sa príliš veľa z nás prestalo usmievať, a to v dôsledku straty zubov alebo iného defektu, ktorý je s nimi spojený. Riešenie je častokrát jednoduché, ale koktail strachu a hanby nám ho nedovolí vidieť. Teraz ich môžeme prekonať spolu. Vykročte v ústrety novému úsmevu bok po boku s nami.

Pekné zuby – Kafka Dent
Foto: Pexels.com

Nové zuby sú veľmi široký pojem a dokonale v sebe obsiahnu všetky dostupné stomatologické služby. Počas ordinačných hodín sa stretneme s množstvom pacientov, ale nikdy sa medzi nimi nenájdu dvaja rovnakí. Každý má svoj príbeh, ktorý si vyžaduje individuálny prístup. To, čo ich ale všetkých spája je odhodlanie a túžba po novom a zdravom úsmeve. Nezáleží na tom, či hovoríme o výmene amalgámovej plomby alebo kompletnej rekonštrukcii chrupu. Obe situácie sú v očiach daných pacientov rovnako dôležité. Sú prekážkou, ktorá ich delí od ich vysnívaného úsmevu. Vnímame to, vnímame vás, a preto ku každému pacientovi pristupujeme maximálne zodpovedne. 

Zdravé zuby a prirodzený úsmev

Pekný úsmev je aj symbolom zdravia, sily a sebadôvery. Skutočne to môžeme potvrdiť. Nespočetne veľakrát sme v ambulancii videli prerod z nešťastného a neistého pacienta na spokojného, sebavedomého človeka, a to vďaka novým zubom. Sebadôvera a nová chuť do života sú priame benefity zdravých zubov a pekného úsmevu. Nielen, že máme chuť sa stále usmievať, rovnako máme neskutočnú chuť robiť všetko, čo sme si predtým v dôsledku hanby za zuby odriekali. Zrazu je oveľa ľahšie nadviazať nové kontakty a začleniť sa do kolektívu. So sebadôverou skúsime šťastie na pohovore do vysnívanej práce a úplne prirodzene získavame zážitky a skúsenosti, na ktoré sme sa predtým iba prizerali. 

Zdravé zuby ovplyvňujú kvalitu nášho každodenného života aj z funkčného hľadiska, pretože zdravý a kompletný chrup je dôležitý pre plnohodnotnú žuvaciu funkciu. Čo to znamená? Už žiadne odriekanie si tuhých alebo tvrdých jedál, ktoré by sme predtým nerozžuli. Pamätáte si ešte aký je to pocit, jablko hrýzť a nie krájať? Alebo ako chutí šťavnatý steak? S novými zubami to bude opäť možné. Už nemusíme jesť osamote kvôli hanbe, ktorá nás fackala vždy, keď sme mali otvoriť ústa pred niekým iným. So zdravými zubami si môžeme vychutnať každé jedlo, napríklad aj v reštaurácii okolo ktorej sme len prechádzali, ale nikdy nevstúpili. Otázka je, ako a kde začať? 

Ceste k zdravému úsmevu

Sme zvedavé bytosti, a preto je úplne prirodzené, že predtým, ako sa dáme na cestu k zdravému a peknému úsmevu, snažíme sa získať čo najviac informácií. Ak ich hľadáme na internete, môže byť ťažšie odlíšiť relevantné a užitočné informácie od vaty a zavádzajúcich reklám. Dokonca aj po konzultácii s ošetrujúcim zubným lekárom môžeme mať pocit, že informácie, ktoré nám poskytol sú nejasné a neucelené, prípadne, že sme nenašli, čo sme hľadali. Nedostatok zrozumiteľných informácií v nás môže vyvolať neistotu a umelo predlžovať čas, ktorý nás delí od nových zubov. V horšom prípade nás od rozhodnutia dať si spraviť zuby úplne odradí. Netreba však zabúdať, že zuby sú investícia na celý život, preto sa nám nemusí vyplatiť robiť pri nich kompromisy. Práve naopak, to najlepšie, čo pre seba môžeme spraviť je nájsť si zubára, ktorý nás celým ošetrením prevedie ako dôveryhodný partner a erudovaný odborník.

Doktori Kafkovci na klinike
Foto KD: Pán doktor a pani doktorka Kafkovi na klinike v Bratislave.

Kafka Dent je správna voľba

My v Kafka Dent svoju prácu skutočne milujeme, nie je to len otrepaná fráza. Najviac si vychutnávame, keď robíme vysnívané „úsmevy na mieru“, ale radosť pacientov, bez ohľadu na ošetrenie, je vždy dokonalá odmena a motivácia do ďalšej práce. Na začiatku cesty stačí tak málo – vyplniť a odoslať online formulár, ktorý máme na webovej stránke. Zvyšok zariadime my! V prvom kroku kontaktujeme pacienta a dohodneme si nezáväznú a bezplatnú konzultáciu. V čase korony sme konzultácie posunuli aj do online priestoru. Okrem klasického opisu ťažkostí a vytýčenia cieľu – kam kráčame, nám pacient poskytne aj fotografiu úsmevu/zubov, RTG alebo OPG snímok. Na základe týchto informácii a po vzájomnej dohode vieme pripraviť liečebný a cenový plán na mieru. Na jeho konci čakajú vysnívané nové zuby. Našou veľkou výhodou je, že sme rodinná zubná klinika, ale zároveň dokážeme zabezpečiť komplexné stomatologické služby pod jednou strechou. Pacientom vieme garantovať, že ich nebude ošetrovať iný lekár, čo je dôležitý prvok pri budovaní dôvery.

Ak ste sa dočítali až sem, znamená to, že máte ťažkosti so zubami a na 99,99% vám s nimi vieme pomôcť. Dobrá správa je, že vás od riešenia delí už iba ten jediný a zároveň prvý krok, dajte nám o sebe vedieť a objednajte sa na nezáväznú konzultáciu online – prostredníctvom formulára nižšie alebo telefonicky na čísle +421 949 399 006. Ak ste zvedaví, s čím všetkým vám vieme pomôcť, pozrite si NAŠE SLUŽBY.

Máte záujem
sa objednať?

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.