Nové zuby – spokojnosť, zdravie a sebadôvera

Mať nové zuby je široký a pre každého veľmi individuálny pojem. 

Pre niekoho to znamená že potrebuje iba bielenie zubov a dentálnu hygienu, niekomu treba vymeniť iba pár výplní prípadne zhotoviť zubné fazety alebo nové korunky. Niekto potrebuje zuby vyrovnať pomocou neviditeľného alebo klasického zubného strojčeka. A niekto potrebuje nahradiť chýbajúci zub pomocou zubného implantátu alebo náhradu všetkých zubov. Akúkoľvek cestu je potrebné zvoliť, na jej konci bude krásny úsmev, po akom túžite.

 

nové zuby bratislava

 

Zdravé zuby a prirodzený úsmev

 

Úsmev je prejavom najkrajších emócií – radosti, štastia, spokojnosti. Pekný úsmev o vás vypovedá zdravie, silu a sebadôveru. Navyše je zdravý a kompletný chrup dôležitý pre plnohodnotnú žuvaciu funkciu, aby ste si mohli bez ťažkostí vychutnať akékoľvek vaše obľúbené jedlo.

Nenechajte si krásne chvíle a sebadôveru kaziť pocitmi že sa vám vaše zuby nepáčia, prípadne vám zuby chýbajú, že sa nemôžete plnohodnotne najesť. Je vám to povedomé? Chcete mať nový, krásny a prirodzene vyzerajúci úsmev a uvažujete o úprave, oprave prípadne o celkovej náhrade zubov, ale neviete, kde začať?

 

Na ceste ku zdravému úsmevu

 

Je prirodzené, že chcete získať užitočné a zrozumiteľné informácie predtým než sa do toho pustíte. Ak ste sa obrátili pre odpovede na internet, pravdepodobne ste zistili, že môže byť ťažké oddeliť užitočné informácie od všetkého marketingu. Alebo ste konzultovali možnosti so svojím zubným lekárom a cítite že informácie nie sú ucelené, zrozumiteľné, jednoducho to nie je čo ste hľadali? Ste zmätení z množstva neprehľadných informácií a nákladov na ošetrenie?

Nedostatok zrozumiteľných informácií môže spôsobovať neistotu a riešenie vašich nových zubov odďalovať až vás môže od hľadania celkom odradiť a ku kompromisnému riešeniu Vás doženie až akútna bolesť.

Zhotovenie nových zubov tiež znamená investovanie vášho času a peňazí. Je preto dôležité mať dobré informácie, takisto ako je dôležité vybrať si kvalitného poskytovateľa, ktorý vám bude počas celého ošetrenia a aj po ňom k dispozícii.

 

Prečo Kafka dent?

 

U nás v Kafka Dent nás najviac baví robiť vám vysnívaný úsmev na mieru. Na začiatku stačí tak málo – stačí vyplniť a odoslať formulár na stránke www.kafkadent.sk. O všetko ostatné sa postaráme. Najprv vás objednáme na nezáväznú a bezplatnú konzultáciu, prípadne môžeme urobiť konzultáciu online – pošlete nám fotku vašeho úsmevu, prípadne rtg snímok zubov (ak máte k dispozícii) ideálne tzv. panoramatický rtg (OPG) a popíšete nám čo vás trápi a chcete zlepšiť. Niekedy stačí veľmi málo, jedna návšteva a pár estetických úprav na počkanie. Inokedy je potrebné zhotoviť dôkladný plán, ktorého výsledkom bude celková rekonštrukcia úsmevu.

Tým, že sme rodinná zubná klinika, kde sa Dr. Mojmír Kafka venuje estetickej stomatológii a ošetreniam pomocou zubných implantátov a Dr. Daniela Kafková sa venuje zhotoveniu zubných strojčekov – klasických aj neviditeľných, vám nie len že vieme s každou situáciou pomôcť pod jednou strechou, ale u nás máte záruku, že vás nebude ošetrovať nikdo iný – tzn. že si môžeme vybudovať osobný vzťah a dôveru, ktoré sú na ceste za vašim vysnívaným úsmevom veľmi dôležité.

Naším cieľom je pomôcť vám, našim pacientovi, aby ste sa dobre informovali o vašich možnostiach, tak aby ste mohli robiť rozhodnutia o liečbe, s ktorými budete v nasledujúcich rokoch najviac spokojní.

 

Nie je na čo čakať, kontaktujte nás! 

Konzultácia je nezáväzná, a informácie ktoré získate sú k nezaplateniu:-)

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.