Objavte Dental Monitoring a majte celú liečbu strojčekom v mobile

15.03.2023

Dental Monitoring

Zubný strojček

Liečba v mobile

MUDr. Daniela Kafková
MUDr. Daniela Kafková Ortodontistka
referencie
Dental Monitoring
Zubný strojček
Liečba v mobile
MUDr. Daniela Kafková
MUDr. Daniela Kafková Ortodontistka
referencie
Rýchla, efektívna a moderná liečba je snom každého pacienta, ktorý ju ide podstúpiť. Pre našich pacientov takáto ortodontická liečba viac nie je iba snom. V Kafka Dent presne takú poskytujeme, a to vďaka novinke – Dental Monitoring.
ScanBox z Dental Monitoring
FOTO KD: ScanBox, ktorý si pri fotení zubov nasadí pacient na svoj smartfón

Dental Monitoring (DM) je aplikácia, ktorá celý proces ortodontickej liečby zefektívňuje, digitalizuje a uľahčuje. Na začiatku liečby ju pacientom nainštalujeme do smartfónu a prostredníctvom nej nám následne na týždennej báze posielajú fotografie svojich zubov, aby sme vyhodnotili, či liečba postupuje podľa plánu. Okrem aplikácie pacienti dostanú aj ScanBox – zariadenie, do ktorého vložia smartfón a za pár sekúnd vytvoria perfektné fotky/scany zubov podľa personalizovaného plánu monitorovania liečby. Nemusíte byť žiaden influencer, aby ste spravili dokonalé fotky. ScanBox to spraví za vás, navyše jeho použitie je veľmi intuitívne a jednoduché, takže si s ním hravo poradia aj detskí pacienti. Fotenie nemusíte držať v hlave, pretože aplikácia vás sama vyzve, aby ste skenovali v správnom čase, podľa svojich preferencií.

Vhodný pre všetky typy strojčekov

Výhodou DM je zefektívnenie celej liečby. Keďže fotografie kontrolujeme na týždennej báze, ak identifikujeme problém, zasiahneme skôr, ako by sme to urobili na plánovanej kontrole, čo býva paušálne raz za tri mesiace. Umelá inteligencia v aplikácii kontroluje:

  • ako sedia fólie na zuboch (pri neviditeľných strojčekoch)
  • či postupuje liečba podľa plánu (pohyb zubov podľa vizualizácie)
  • či sa neuvoľnil attachment
  • dentálnu hygienu (starostlivosť o zuby)
  • povrch zuba (tvorba zubného kazu, zápalu ďasien)
MUDr. Daniela Kafková
FOTO KD: MUDr. Daniela Kafková kontroluje vývoj liečby na základe fotografií, ktoré jej poslal pacient cez aplikáciu Dental Monitoring.

Ak sa žiaden z vyššie uvedených problémov nezistí, môžeme zrušiť plánovanú kontrolu v ambulancii, čo ocenia najmä “cezpoľní“ pacienti, ktorí by v opačnom prípade prišli len preto, aby sme im povedali, že je všetko v poriadku. Nieže, by sme vás radi nevideli, ale veľmi dobre si uvedomujeme, že čas je vzácny.

Vďaka jednej aplikácii a malému boxu na uchytenie telefónu sa pacient stane oveľa viac účastný na svojej vlastnej liečbe. My  vďaka tomu získame oveľa lepší prehľad a kontrolu nad celým procesom liečby. Dental Monitoring vieme použiť pri všetkých druhoch zubných strojčekoch, pri neviditeľných, fixných ale aj snímateľných/detských zubných strojčekoch.

Pacientka so ScanBoxom
FOTO KD: Jednoduché fotenie vývoja liečby cez ScanBox.

O Dental Monitoringu

Dental monitoring je celosvetový líder v oblasti virtuálnej starostlivosti o zuby. Je to prvý automatizovaný systém založený na umelej inteligencii, ktorý čeľustným ortopédom a ich pacientom pomáha efektívnejšie monitorovať ich liečbu. Dokáže rozoznať až 130 druhov orálnych nálezov. Pri liečbe ho využilo už viac ako 1 milión pacientov po celom svete, ktorí spolu spravili viac ako 1 miliardu fotiek svojich zubov. Ak sa k nim chcete pridať aj vy termín si môžete rezervovať online – prostredníctvom formulára nižšie alebo telefonicky na čísle
+421 949 399 006.

Máte záujem
sa objednať?

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.