zubné fazety​ v Bratislave

Zubné fazety

Ak vaše zuby vyzerajú byť malé,
nesymetrické, nemajú pekný tvar alebo majú tmavé škvrny
skvelým riešením pre vás môžu byť zubné fazety.

Sú to tenké keramické škrupinky ktoré sa nalepia na predné plochy zubov a tak im dajú nový, symetrický a prirodzený vzhľad. Často je potrebné iba minimálne, alebo žiadne brúsenie zubov. Ak sú vaše zúbky ale z veľkej časti poškodené, je vhodnejšie ako zubné fazety zhotoviť zubné korunky, ktoré okrem estetickej funkcie zaistia aj ochranu zvyšným zubným tkanivám.

Spolupracujeme so špičkovými zubnými laborantmi, aby sme vám zhotovili fazety na mieru pre váš krásny nový úsmev.

Pred a po
ošetrení

zubnými fazetami

Zubné fazety

Aký je postup?

1. návšteva (30-60min)

Zhotovíme fotografie, zhodnotíme symetriu, postavenie a tvar zubov a preberieme si aký úsmev by ste si priali a navrhneme najlepšie možné riešenie. Urobíme odtlačky / sken zubov na výrobu voskového návrhu vašeho nového úsmevu u laboranta.

2. návšteva (30-60min)

O 1-2 týždne máme pre vás pripravený voskový návrh vašeho nového úsmevu (tzv. wax up). Môžeme ho preniesť na vaše zuby aby ste si mohli vyskúšať váš nový úsmev (tzv. mock-up), ktorý sa dá ešte jednoducho podľa vašich želaní priamo v ústach upraviť.

3. návšteva (60-90min)

(Je možné ju spojiť s 2.návštevou). Ak ste s podobou vašeho budúceho úsmevu spokojní, začneme s výrobou keramických faziet. Ak bude potreba, pripravíme povrch zubov, a urobíme definitívne odtlačky / skeny zubov a pošleme na výrobu zubnému laborantovi.

4. návšteva (60-90min)

O 1-2 týždne sú zubné fazety pripravené na odovzdanie. Vyskúšame si estetiku, farbu, presnosť a ak je všetko v poriadku nacementujeme na zuby. Vyskúšame si ako sa vám s nimi rozpráva a ako sa cítite s novým úsmevom. V prípade potreby spolu s fazetami odovzdáme dlahy proti bruxizmu.

5. návšteva (15-30min)

Kontrola po pár týždňoch, ako ste si na nový úsmev zvykli. Zhotovíme finálne fotografie aby sme porovnali ako váš úsmev vyzeral pred a po ošetrení.

Máte záujem
o túto službu?

Pred a po
ošetrení

bielenie zubov

Bielenie tmavého zuba

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.