Zubné implantáty

Chýba Vám jeden, alebo viac zubov? Zubné implantáty sú ich najvhodnejšiou náhradou, pri ktorej nemusíme brúsiť susedné zuby. Garantujeme vám bezbolestnosť počas aj po zákroku.

Invisalign - neviditeľný zubný strojček

Potrebujete vyrovnať zuby ale vadí vám nosiť klasický zubný strojček? Obráťte sa na nás, vieme vám zuby vyrovnať pomocou série neviditeľných fólií.

Nový/krajší úsmev

Nepáči sa vám váš úsmev? U nás vám vieme so všetkým pomôcť! Od bielenia zubov, cez jednoduché úpravy pomocou výplní, neviditeľný strojček Invisalign, klasický zubný strojček...

Dentálna hygiena

Je neoddeliteľnou a základnou súčasťou správneho, dlhodobo stáleho stomatologického ošetrenia a Vašeho ústneho zdravia. Preto je absolvovanie dentálnej hygieny u nás prvou plánovanou návštevou.

Strojček na zuby

Krásne rovné zuby môže mať každý, a v každom veku. U nás je to jednoduché. Zabudnite na časy kedy sa verilo že je to iba pre mladých. A čo tak skúsiť estetickú keramickú variantu?

Nahradiť zuby

Prišli ste o jeden alebo viac zubov? Vieme vyriešiť každú situáciu. Špecializujeme sa na ošetrenie pomocou zubných implantátov, zubných mostíkov alebo celkových zubných náhrad.

Opraviť / zachrániť zuby

U nás vieme, že najlepším riešením je zachovanie vlastných, zdravých zubov. Či ide o jednoduchú zubnú výplň, rekonštrukciu zuba...

Zubná pohotovosť

Prekvapila Vás bolesť zuba, alebo sa Vám odlomilo zo zuba? Nemáte zubára, prípadne ten váš nemá čas? Neváhajte nás kontaktovať ošetríme vás väčšinou ešte v ten istý deň.

Zubná chirurgia

S pomocou znecitlivenia poskytujeme bezbolestné chirurgické ošetrenie, či už sa jedná o jednoduchú extrakciu zuba alebo o zložitejšie chirurgické zákroky. Pacienti si vačšinou ani nevšimnú, že zub už bol vybratý...

Komplexné zubné vyšetrenie

Rozhodli ste sa, že si dáte zuby do poriadku? U nás ste na najlepšiej ceste. Dôkladne vyšetríme stav vašich zubov a ďasien a vypracujeme liečebný plán podľa vašich časových a finančných možností.

Konzultácia

Máte problém a potrebujete poradiť? Vďaka skúsenostiam a širokým odborným zameraním našich odborníkov a prístrojovému vybaveniu ako digitálny skener, CT, RTG prístroj, mikroskop... sa budeme snažiť nájsť odpoveď...