Zubné implantáty

Chýba Vám jeden, alebo viac zubov? Zubné implantáty sú ich najprirodzenejšiou náhradou. Garantujeme vám bezbolestnosť počas aj po zákroku.

Invisalign - neviditeľný zubný strojček

Potrebujete vyrovnať zuby ale vadí vám nosiť klasický zubný strojček? Obráťte sa na nás, vieme vám zuby vyrovnať pomocou série neviditeľných fólií.

Komplexná stomatológia

V našej rodinnej klinike vám vieme so všetkým pomôcť pod jednou strechou! Od bielenia zubov, výplní, estetických faziet a koruniek, zubný strojček a neviditeľný strojček Invisalign po zubné implantáty a celkové rekonštrukcie chrupu na implantátoch.

Pevné zuby na implantátoch

Chýbajú vám zuby a nechcete nosiť vyberaciu protézu? Máme pre vás riešenie - pevná a prirodzená náhrada zubov nesená zubnými implantátmi vďaka ktorej sa budete môcť naplno smiať, rozprávať a hrýzť.

Opraviť / zachrániť zuby

U nás vieme, že najlepším riešením je zachovanie vlastných, zdravých zubov. Či ide o jednoduchú zubnú výplň, rekonštrukciu zuba...

Nahradiť zuby

Prišli ste o jeden alebo viac zubov? Vieme vyriešiť každú situáciu. Špecializujeme sa na ošetrenie pomocou zubných implantátov, zubných mostíkov alebo celkových zubných náhrad.

Strojček na zuby

Krásne rovné zuby môže mať každý, a v každom veku. U nás je to jednoduché. Zabudnite na časy kedy sa verilo že je to iba pre mladých. A čo tak skúsiť estetickú keramickú variantu?

Zubná pohotovosť

Prekvapila Vás bolesť zuba, alebo sa Vám odlomilo zo zuba? Nemáte zubára, prípadne ten váš nemá čas? Neváhajte nás kontaktovať ošetríme vás väčšinou ešte v ten istý deň.

Dentálna hygiena

Je neoddeliteľnou a základnou súčasťou správneho, dlhodobo stáleho stomatologického ošetrenia a Vašeho ústneho zdravia. Preto je absolvovanie dentálnej hygieny u nás prvou plánovanou návštevou.

Komplexné zubné vyšetrenie

Rozhodli ste sa, že si dáte zuby do poriadku? U nás ste na najlepšiej ceste. Dôkladne vyšetríme stav vašich zubov a ďasien a vypracujeme liečebný plán podľa vašich časových a finančných možností.

Konzultácia

Máte problém a potrebujete poradiť? Vďaka skúsenostiam a širokým odborným zameraním našich odborníkov a prístrojovému vybaveniu ako digitálny skener, CT, RTG prístroj, mikroskop... sa budeme snažiť nájsť odpoveď...

Zubná chirurgia

S pomocou znecitlivenia poskytujeme bezbolestné chirurgické ošetrenie, či už sa jedná o jednoduchú extrakciu zuba alebo o zložitejšie chirurgické zákroky. Pacienti si vačšinou ani nevšimnú, že zub už bol vybratý...