STOMATOLÓGIA KOMPLEXNE – VÁŠ VYSNÍVANÝ ÚSMEV

Slider

KOMPLEXNÁ STOMATOLOGICKÁ STAROSTLIVOSŤ v Kafka Dent znamená, že môžete mať váš krásny vysnívaný úsmev jednoducho a všetko vybavíte na jednom mieste. Pre niekoho to znamená že potrebuje iba bielenie zubov a dentálnu hygienu, niekomu treba vymeniť iba pár výplní prípadne zhotoviť zubné fazety alebo nové korunky. Niekto potrebuje zuby vyrovnať pomocou neviditeľného alebo klasického zubného strojčeka. A niekto potrebuje nahradiť chýbajúci zub pomocou zubného implantátu alebo náhradu všetkých zubov. Akúkoľvek cestu je potrebné zvoliť, na jej konci bude krásny úsmev, po akom túžite. V Kafka Dent máme pre Vás pod jednou strechou všetky riešenia.

 

Komplexná stomatologická starostlivosť rodinnej zubnej kliniky v Bratislave

 

Bielenie zubov

Niekto chce mať zuby jednoducho bielšie, niekto chce kompletne zkrášliť svoj úsmev a získať nový úsmev – a bielenie býva práve prvým krokom, ktorý Vás k takejto zmene môže motivovať. Na mieru Vám vyrobíme bieliace dlahy do ktorých si doma podľa našeho doporučenia vkladáte bieliaci gél, ktorý od nás v ambulancii dostanete. Výsledkom je žiarivý úsmev s najbelšiou farbou zubov aké Vám príroda dala.

Estetické biele výplne.

U nás zhotovujeme estetické biele fotokompozitné výplne z najmodernejších materiálov, za použitia mikroskopu, ktorý nám umožňuje kontrolu najmenších detailov a najpresnejšie ošetrenie. Použitím kvalitných materiálov, najmodernejších technológií a s modelárskym citom pre detail a napodobňovanie prírody vieme zhotoviť zubné výplne na nerozoznanie od Vašich zdravých zubov.

Zubné fazety a zubné korunky

Ak vám nevyhovuje tvar vašich zubov, alebo je potreba nahradiť väčšiu časť poškodeného zubu, zhotovujeme vysokoestetické náhrady typu korunky. Fazety sú protetické náhrady ktoré slúžia na estetickú úpravu tvaru zubov, ktoré nie sú z väčšiej miery poškodené. V opačnom prípade je vhodnejšie zhotoviť zubné korunky, ktoré okrem estetickej funkcie zaistia aj ochranu zvyšným zubným tkanivám. Spoločne so zubným laborantom ich dokážeme zhotoviť tak, že zub esteticky doplnia na nerozoznanie od pôvodného zubu. Takáto náhrada sa používa aj na dobudovanie a ochranu zubu po endodontickom ošetrení. Korunky ktoré sa u nás zhotovujú sú už výlučne celokeramické.

Zubné implantáty

Sú pevnou, najprirodzenejšiou a väčšinou najvhodnejšiou náhradou stratených zubov. Je to náhrada koreňa chýbajúceho zubu, ktorý sa bezbolestne za niekoľko minút zavedie do kosti. V laboratóriu sa potom zhotoví náhrada korunky zubu, ktorá sa s implantátom spojí. Môžeme tak riešiť náhradujedného, viacerýchalebo dokonca všetkých zubov tak, že sa nedá rozoznať, že zuby nie sú Vaše vlastné. Výhodou je, že pri nahradzovaní stratených zubov implantátom nemusíme brúsiť susedné zuby.

Celková rekonštrukcia chrupu implantátmi

Chýbajú vám zuby a nechcete nosiť vyberaciu protézu? Máme pre vás riešenie – pevná a prirodzená náhrada zubov nesená zubnými implantátmi vďaka ktorej sa budete môcť naplno smiať, rozprávať a hrýzť.

Strojček na zuby / čelustná ortopédia

Vyrovnanie zubov pomocou zubného strojčeka, či už si zvolíte neviditeľný Invisalign alebo klasický zubný strojček s lepenými zámkami. Krásne rovné zuby po akých ste vždy túžili môžete mať v každom veku!

Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadne Vášho nového úsmevu neváhajte nás kontaktovať.