Estetické biele výplne

Estetické biele výplne

Rozlúčte sa s tmavými amalgámovými plombami a vymeňte ich za biele estetické, ktoré nerozoznáte od vlastných zubov. U nás za pomoci mikroskopu, pre kontrolu najmenších detailov a najšetrnejšie ošetrenie.

Zhotovujeme estetické biele fotokompozitné výplne bezbolestne, z najmodernejších materiálov, za použitia mikroskopu. Biele výplne zhotovené v Kafka Dent sú kvalitné a pri správnej domácej ústnej hygiene vydržia aj omnoho dlhšie ako naša 5-ročná záruka, ktorú poskytujeme. S modelárskym citom vieme zhotoviť zubné výplne na nerozoznanie od vašich zubov.

Pred a po
ošetrení

zubných výplní

Estetické biele výplne​

Ako to u nás prebieha?

1 návšteva (60-90min)

Záleží koľko máte zubov na ošetrenie. Ak viac, ideálne je spojiť ich ošetrenie do jedného 60-90min sedenia. Šetríte tak čas strávený viacerými návštevami u nás. Pustíme vám hudbu, nasadíme slnečné okuliarie, a vďaka dokonalej anestézii nič necítite. V prípade potreby naplánujeme viacero sedení, tak aby ste na ich konci mali krásny a zdravý celý chrup.

 

Poučenie po zákroku: Niekoľko dní po ošetrení je okolo ošetrovaných zubov možná citlivosť, ktorá je normálna a postupne by mala odoznieť.

Estetické biele výplne

Estetické biele výplne sú vyrobené z kompozitného materiálu, ktorý sa skladá zo živice a keramických častíc. Tento materiál je špeciálne navrhnutý tak, aby sa vizuálne zhodoval s farbou a textúrou vlastných zubov, čo umožňuje, aby výplň vyzerala prirodzene a neviditeľne.

Jednou z najväčších výhod estetických bielych výplní je tak ich estetický vzhľad. Okrem estetických výhod ponúkajú tieto výplne aj ďalšie výhody. Ich aplikácia je minimálne invazívna, čo znamená, že pri oprave zubného kazu je potrebné odstrániť iba poškodené zubné tkanivo. To umožňuje zachovať čo najviac zdravých tkanív a zvýšiť pevnosť a integritu zuba.

Estetické biele výplne z kompozitného materiálu sú vhodné pre menšie a stredne veľké kazové lézie. V prípade veľkých poškodení zubov sa môže odporučiť iné riešenie, ako napríklad zhotovenie keramickej korunky alebo keramickej inlay/onlay výplne.

Estetické biele výplne predstavujú významný posun v zubnom lekárstve a ponúkajú pacientom možnosť opravy poškodených zubov a zlepšenia úsmevu minimálne invazívnym a maximálne prirodzeným spôsobom.

Máte záujem
o túto službu?

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.