Estetické biele výplne

Estetické biele výplne

Rozlúčte sa s tmavými amalgámovými plombami a vymeňte ich za biele estetické, ktoré nerozoznáte od vlastných zubov. U nás za pomoci mikroskopu, pre kontrolu najmenších detailov a najšetrnejšie ošetrenie.

Zhotovujeme estetické biele fotokompozitné výplne bezbolestne, z najmodernejších materiálov, za použitia mikroskopu. Biele výplne zhotovené v Kafka Dent sú kvalitné a pri správnej domácej ústnej hygiene vydržia aj omnoho dlhšie ako naša 5-ročná záruka, ktorú poskytujeme. S modelárskym citom vieme zhotoviť zubné výplne na nerozoznanie od vašich zubov.

Pred a po
ošetrení

zubných výplní

Estetické biele výplne​

Ako to u nás prebieha?

1 návšteva (60-90min)

Záleží koľko máte zubov na ošetrenie. Ak viac, ideálne je spojiť ich ošetrenie do jedného 60-90min sedenia. Šetríte tak čas strávený viacerými návštevami u nás. Pustíme vám hudbu, nasadíme slnečné okuliarie, a vďaka dokonalej anestézii nič necítite. V prípade potreby naplánujeme viacero sedení, tak aby ste na ich konci mali krásny a zdravý celý chrup.

 

Poučenie po zákroku: Niekoľko dní po ošetrení je okolo ošetrovaných zubov možná citlivosť, ktorá je normálna a postupne by mala odoznieť.

Máte záujem
o túto službu?

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.