Nový úsmev na počkanie už nie je iba sen. Objavte Pevné zuby na implantátoch (za 1 deň)

13.7.2022

Zubné implantáty

Na počkanie

Pevné zuby na implantátoch

MUDr. MDDr. Mojmír Kafka
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka Stomatochirurg – implantológ
referencie
Zubné implantáty
Na počkanie
Pevné zuby na implantátoch
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka
MUDr. MDDr. Mojmír Kafka Stomatochirurg – implantológ
referencie

Aj veľké rekonštrukcie úsmevu môžu byť neinvazívne, efektívne a pevné zároveň. Zubný mostík, ktorým nahradíme všetky zuby potrebujeme ukotviť iba na 4-6 zubných implantátoch. A to všetko vieme spraviť na počkanie. Zoznámte sa s ošetrením – Pevné zuby na implantátoch (za 1 deň), ktoré je svetlom na konci tunela aj pre tých, čo už prestali dúfať.

Implantológ Mojmír Kafka, Nový úsmev na počkanie už nie je iba sen. Objavte Pevné zuby na implantátoch
Foto KD: Implantológ Mojmír Kafka počas odbornej konzultácie.

Aj v 21. storočí je pre mnohých z nás realitou: „čím viac rokov, tým menej zubov.“ Áno, pričasto prichádzame o zuby a bojujeme s panickým strachom zo zubára, ktorý nám bráni nevyhovujúci stav ústnej dutiny vyriešiť včas. Môže sa zdať, že táto patová situácia nemá východisko, ale opak je pravdou, a to vďaka ošetreniu – Pevné zuby na implantátoch (za 1 deň). Metóda ošetrenia je výsledkom medicínsko-technologického pokroku a precíznej práce špičkového implantológa s vysokým estetickým cítením, v ktorom všetko plánujeme s cieľom dosiahnuť dokonalý úsmev. Novú zubnú náhradu k čeľusti pevne ukotvíme prostredníctvom zubných implantátov počas toho istého dňa, ako ich do čeľuste osadíme. V porovnaní s klasickým zavádzaním zubných implantátov sa pacient takto vyhne (v prípade potreby) chirurgickému zákroku (dopĺňania kosti) pred samotnou implantáciou.

Zubná náhrada nezakrýva ďasno ani podnebie a pocitovo pôsobí ako vlastné zuby. Pri správnom zhotovení sa tlak pri žuvaní prirodzene prenáša cez implantáty na kosť, čo má stimulujúci účinok a bráni ústupu kosti a známkam predčasného starnutia, ktoré sa objavia po strate zubov. Pacientom sa okamžite zvýši sebavedomie a zlepší životná úroveň, schopnosť jesť, hovoriť a smiať sa.

Výhody Pevných zubov na implantátoch (za 1 deň)

Pacienti na tomto ošetrení oceňujú jeho stabilitu, pevnosť a pocit prirodzených zubov. Vďaka špeciálnemu uhlu zavedenia zubných implantátov, ktoré používame, pacientom šetríme aj čas, peniaze a bolesť. Zabudnúť nemôžeme ani na ten pocit, ktorý nás naplní, keď sa nám vďaka novému úsmevu vráti chuť do života. Zdravé sebavedomie a sebaistota pre bežné začlenenie sa do spoločnosti. Chuť smiať sa alebo konzumovať jedlá, ktorým sme sa pre ich tvrdosť či tuhosť vyhýbali. Skrátka a dobre, žiť svoj každodenný život istejšie a veselšie.

Zubný implantát
Foto KD: Zubný implantát.

Pre koho je ošetrenie Pevné zuby na implantátoch (za 1 deň) určené

Zubné implantáty a ošetrenie Pevné zuby na implantátoch (za 1 deň) sú určené pre každého, kto potrebuje  jednoduchú, kompletnú, šetrnú a maximálne efektívnu náhradu zubov s 98% úspešnosťou ujatia. Prioritne je táto metóda nahrádzania zubov určená pacientom, ktorí dlhodobo neabsolvovali stomatologické ošetrenie a stav ich zubov sa už nedá zachrániť, resp. ich  záchrana by bola neistá a často finančne náročnejšia, ako tvorba kompletne nových zubov. Ďalej sa hodí pre bezzubých pacientov, ale taktiež aj pre všetkých, ktorí už zubnú náhradu majú, no tá viac nespĺňa funkčné a estetické nároky. V ambulancii sa stretávame aj s pacientmi, ktorí v minulosti absolvovali RTG alebo CT vyšetrenie, na základe ktorého stomatológ skonštatoval, že použitie zubných implantátov u nich nie je možné. Pevné zuby na implantátoch (za 1 deň) môžu byť riešením aj pre nich.

Pre koho ošetrenie Pevné zuby na implantátoch (za 1 deň) nie je vhodné

Toto ošetrenie je určená pre každého, ale v určitých životných obdobiach, resp. pri určitých ochoreniach, je potrebné zákrok konzultovať aj s iným ošetrujúcim lekárom. Prioritne hovoríme o ochoreniach, ktoré spôsobujú komplikácie pri hojení. Napríklad, ak je náš pacient diabetik, je vhodným kandidátom na ošetrenie pomocou zubných implantátov iba v prípade, ak je jeho cukrovka stabilizovaná. Z dôvodu zastavenia hojivých a remodelizačných procesov môžu toto ošetrenie absolvovať onkologickí pacienti až po 6 mesiacoch od ukončenia rádioterapie alebo chemoterapie. S ošetrujúcim lekárom pacienta sa spájame aj v prípade, že berie injekčnú formu liečby osteoporózy. Vtedy sa snažíme zistiť, či je možné, aby napríklad počas 6 mesiacov pacient mohol prejsť na tabletkovú formu liečby. Ošetrenie  nie je vhodné pre silných fajčiarov (10 a viac cigariet denne) a rovnako pre ľudí, ktorí nemajú záujem dodržiavať správnu ústnu hygienu, nakoľko “umelé“ zuby si pre zachovanie funkcie a estetiky vyžadujú zvýšenú starostlivosť.

Ak je aj vašim cieľom byť zdravší a šťastnejší, objednajte sa na nezáväznú konzultáciu online – prostredníctvom formulára nižšie alebo telefonicky na čísle +421 949 399 006 . Ak ste zvedaví, ako ošetrenie prebieha krok za krokom, môžete tak urobiť v ďalšom článku: Pevné zuby na implantátoch (za 1 deň) od A po Z: Všetko, čo o ošetrení potrebujete vedieť.

Máte záujem


sa objednať?

Zostaňme
v kontakte

Ak potrebujete poradiť, alebo sa objednať, napíšte nám správu a my sa Vám ozveme.